Watch live this week on beIN SPORTS
Socceroos piloting St Pauli's quest for the Bundesliga; Saturday night Championship triple-header; Europe semi-finals conclude in New Zealand, Madrid Open final in Australia, and much more, LIVE this week on beIN SPORTS.
UCL
EPL
EFL Championship
EFL League 1
EFL League 2
Serie A
Bundesliga
Bundesliga 2
Ligue 1
Ligue 2
Coupe de France Feminine
SPFL Premiership
SPFL Championship
Super Lig
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
ATP 1000 Madrid
WTA 1000 Madrid
ATP 1000 Rome
WTA 1000 Rom
Top 14 Rugby
DTM
Le Mans Cup
Ferrari Challenge
European Le Mans Cup
Premier Padel
Saturday 4 MAY
Bundesliga 2 Round 31, Hertha v Hannover, 2.30am AEST | 4.30am NZST
ATP 1000 Madrid Day 10, Semi-Final 1, 12am AEST
ATP 1000 Madrid Day 10, Doubles Semi-Final 2, 2am AEST
Bundesliga 2 Round 32, Hamburg v St Pauli, 2.30am AEST | 4.30am NZST
ATP 1000 Madrid Day 10, Semi-Final 2, 4am AEST
EFL League One Playoff Semi-Final 1st leg, Barnsley v Bolton, 4.30am AEST | 6.30am NZST
Bundesliga Round 32, Hoffenheim v Leipzig, 4.30am AEST | 6.30am NZST
Serie A Round 35, Torino v Bologna, 4.45am AEST | 6.45am NZST
SPFL Championship Round 36, Dundee United v Partick, 4.45am AEST | 6.45am NZST
Ligue 1 Round 32, Lens v Lorient, 5am AEST | 7am NZST
Premier Padel Seville P2 Day 5, Semi-Finals, 8pm AEST | 10pm NZST
Le Mans Cup (LMC) Round 2 - Le Castellet Qualifying, 8.30pm AEST
EFL Championship Round 46, Leeds v Southampton, 9.30pm AEST | 11.30pm NZST
EFL Championship Round 46, Ipswich v Huddersfield, 9.30pm AEST | 11.30pm NZST
EFL Championship Round 46, Birmingham v Norwich, 9.30pm AEST | 11.30pm NZST
EPCR Challenge Cup Semi-Final Sharks v Clermont, 9.30pm AEST
Ferrari Challenge Round 1 - Mugello Day 1, 10pm AEST
European Le Mans Series (ELMS) Round 2, Le Castellet Qualifying, 10.40pm AEST |
Coupe de France Feminine FInal PSG v Fleury, 11pm AEST | 1am NZST
Ligue 1 Round 32, Le Havre v Strasbourg, 11pm AEST | 1am NZST
ATP 1000 Madrid Day 11, Doubles Final, 11.30pm AEST
Bundesliga Round 32, Dortmund v Augsburg, 11.30pm AEST | 1.30am NZST
Bundesliga Round 32, Stuttgart v Bayern, 11.30pm AEST | 1.30am NZST
Bundesliga Round 32, Wolfsburg v Darmstadt, 11.30pm AEST | 1.30am NZST
Bundesliga Round 32, Bremen v Monchengladbach, 11.30pm AEST | 1.30am NZST
Sunday 5 May
EPCR Challenge Cup Semi-Final, Gloucester v Benetton, 12am AEST |
Ligue 1 Round 32, Monaco v Clermont, 1am AEST | 3am NZST
Premier Padel Seville P2 Day 6, Semi-Finals, 1am AEST | 3am NZST
Le Mans Cup (LMC) Round 2 - Le Castellet Race, 1.50am AEST
Serie A Round 35, Monza v Lazio, 2am AEST | 4am NZST
Bundesliga Round 32, Cologne v Freiburg, 2.30am AEST | 4.30am NZST
EPCR Champions Cup Semi-Final, Leinster v Northampton, 2.30am AEST |
WTA 1000 Madrid Day 11, Final, 2.30am AEST
Ligue 1 Round 32, Metz v Rennes, 3am AEST | 5am NZST
EFL League One Playoff SF 1st leg, Oxford v Peterborough, 4.45am AEST | 6.45am NZST
Serie A Round 35, Sassuolo v Inter, 4.45am AEST | 6.45am NZST
Ligue 1 Round 32, Brest v Nantes, 5am AEST | 7am NZST
European Le Mans Series (ELMS) Round 2 - Le Castellet Race,7.30pm AEST |
Arsenal TV Premier League - Round 36, Arsenal v Bournemouth, 7.40pm AEST | 9.40pm NZST
Serie A Round 35, Cagliari v Lecce, 8.30pm AEST | 10.30pm NZST
Bundesliga 2 Round 32, SV Wehen v Holstein Kiel, 9.30pm AEST | 11.30pm NZST
Ferrari Challenge Round 1 - Mugello Day 2, 10pm AEST
SPFL Premiership Round 35, Rangers v Kilmarnock, 10pm AEST | 12am NZST
Serie A Round 35, Empoli v Frosinone, 11pm AEST | 1am NZST
Serie A Round 35, Verona v Fiorentina, 11pm AEST | 1am NZST
Bundesliga Round 32, FC Union v Bochum, 11.30pm AEST | 1.30am NZST
Monday 6 May
Premier Padel Seville P2 Day 6 v Women Final, 12am AEST | 2am NZST
EPCR Champions Cup Semi-Final, Toulouse v Harlequins 12am AEST |
Premier Padel Seville P2 Day 7, Men Final, 1.30am AEST | 3.30am NZST
Bundesliga Round 32, Frankfurt v Leverkusen, 1.30am AEST | 3.30am NZST
Super Lig Round 35, Galatasaray v Sivasspor, 2am AEST | 4am NZST
Serie A Round 35, Milan v Genoa, 2am AEST | 4am NZST
ATP 1000 Madrid Day 12, Final, 2.30am AEST
Bundesliga Round 32, Heidenheim v Mainz, 3.30am AEST | 5.30am NZST
Serie A Round 35, Roma v Juventus, 4.45am AEST | 6.45am NZST
LFC TV Premier League - Round 36, Liverpool v Tottenham, 3pm AEST | 5pm NZST
Chelsea TV Premier League - Round 36, Chelsea v West Ham, 5pm AEST | 7pm NZST
Tuesday 7 May
EFL League Two Playoff Semi-Final 1st leg, Crawley v MK Dons, 12am AEST | 2am NZST
Serie A Round 35, Salernitana v Atalanta, 2am AEST | 4am NZST
EFL League Two Playoff Semi-Final 1st leg, Crewe v Doncaster, 2.30am AEST | 4.30am NZST
Super Lig Round 35, Konyaspor v Fenerbahce, 3am AEST | 5am NZST
Serie A Round 35, Udinese v Napoli, 4.45am AEST | 6.45am NZST
Ligue 1 Round 32, Lille v Lyon, 5am AEST | 7am NZST
MUTV Premier League - Round 36, Crystal Palace v Man Utd, 10pm AEST | 12am NZST
Wednesday 8 May
SPFL Premiership Play-off Quarter Final 1st leg, 4th v 3rd, 4.45am AEST | 6.45am NZST
EFL League One Playoff Semi-Final 2nd leg, Bolton v Barnsley, 5am AEST | 7am NZST
UEFA Champions League Semi-Final 2nd leg, PSG v Dortmund, 7am NZST
Copa Libertadores Group Stage, Rosario v Atletico MG, 8am AEST | 10am NZST
Copa Libertadores Group Stage, Caracas v Penarol, 8am AEST | 10am NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Racing Club v Argentinos, 8am AEST | 10am NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Nacional v Corinthians, 8am AEST | 10am NZST
Copa Libertadores Group Stage, Club Nacional v River Plate, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Libertadores Group Stage, Tachira v Libertad, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Libertadores Group Stage, Palestino v Flamengo, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Real Tomayapo v Internacional, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Cesar Vallejo v Ind. Medellin, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Alianza FC v Cruziero, 10.30am AEST | 12.30pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage,ameliano v Danubio, 10.30am AEST | 12.30pm NZST
Copa Libertadores Group Stage, Universitario v Junior, 12pm AEST | 2pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Always Ready v Defensa, 12pm AEST | 2pm NZST
ATP 1000 Rome Day 1, 7pm AEST
WTA 1000 Rome Day 1, 7pm AEST
Thursday 9 May
UEFA Europa Conference League Semi-Final 2nd leg, Club Brugge v Fiorentina, 4.45am NZST
EFL League One Playoff Semi-Final 2nd leg, Peterborough v Oxford, 5am AEST | 7am NZST
UEFA Champions League Semi-Final 2nd leg, Real Madrid v Bayern, 7am NZST
Copa Libertadores Group Stage, Talleres v Barcelona SC, 8am AEST | 10am NZST
Copa Libertadores Group Stage, Huachipato v Gremio, 8am AEST | 10am NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Luqueno v Coquimbo, 8am AEST | 10am NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Rayo Zuliano v Athletico PR, 8am AEST | 10am NZST
Copa Libertadores Group Stage, Alianza Lima v Cerro, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Potosi v Fortaleza, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Cuiaba v Metropolitanos, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Libertadores Group Stage, Cobresal v Sao Paulo, 10.30am AEST | 12.30pm NZST
Copa Libertadores Group Stage, Botafogo v LDU, 10.30am AEST | 12.30pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Trinidense v Boca, 10.30am AEST | 12.30pm NZST
Copa Libertadores Group Stage, Millonarios v Bolivar, 12pm AEST | 2pm NZST
ATP 1000 Rome Day 2, 7pm AEST |
WTA 1000 Rome Day 2, 7pm AEST |
Friday 10 May
EFL League Two Playoff Semi-Final 2nd leg, MK Dons v Crawley, 5am AEST | 7am NZST
UEFA Europa Conference League Semi-Final 2nd leg, Olympiacos v Aston Villa, 7am NZST
UEFA Europa League Semi-Final 2nd leg, Atalanta v Marseille, 7am NZST
UEFA Europa League Semi-Final 2nd leg, Leverkusen v Roma 7am NZST
Copa Libertadores Group Stage, Liverpool v Palmeiras, 8am AEST | 10am NZST
Copa Libertadores Group Stage, San Lorenzo v Del Valle, 8am AEST | 10am NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Belgrano v Delfin, 8am AEST | 10am NZST
Copa Libertadores Group Stage, Colo-Colo v Fluminense, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Libertadores Group Stage, The Strongest v Estudiantes, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Bragantino v Racing, 10am AEST | 12pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Uni Catolica v La Calera, 12pm AEST | 2pm NZST
Copa Sudamericana Group Stage, Garcilaso v Lanus, 12pm AEST | 2pm NZST